Monobank кредит

Перший український банк без відділень пропонує клієнтам дистанційні фінансові послуги. У Монобанк можна взяти кредит на карту під невисокий відсоток з тривалим пільговим періодом. Оскільки компанія не несе витрати на утримання офісів і значного штату співробітників, може запропонувати позичальникам дійсно вигідні умови кредитування.

Кредитна карта від Monobank

Кредит готівкою в Монобанк – це продукт, який надається тільки в вигляді кредитної картки з встановленим лімітом. Річна процентна ставка в компанії найнижча серед пропозицій інших вітчизняних банків.

Пластикова карта Моно є міжнародним засобом платежів. Якщо з деякої причини компанія не надасть ліміт, кредиткою можна користуватися для зберігання власних коштів, розплачуватися карткою за товари та послуги, отримувати відсоток на залишок. Основні особливості кредитного продукту:

 • без наявності кредитної картки банк не надає ніякі фінансові послуги;
 • платіжний інструмент підключений до спеціальної програми, завдяки чому через мобільний додаток можна дивитися історію платежів і виписок, управляти функціоналом системи;
 • за допомогою картки Монобанк можна відкривати депозитні вклади і користуватися розстрочкою;
 • оплата комунальних послуг здійснюється без комісії;
 • за зняття готівки кредитних і власних коштів в будь-якому банкоматі стягується 0,5%;
 • держателям доступний кешбек до 20% в одній з шести категорій покупок з можливістю виведення реальних грошей на карту.

Ліміт по картці Монобанк встановлюється індивідуально після автоматичної перевірки здобувача. Відмову можуть отримати позичальники з поганою кредитною історією або користувачі, що вказали в анкеті помилкову або недостовірну інформацію.

Увага! Скористатися кредитною пропозицією можуть власники мобільних гаджетів, які працюють на базі Android 4.4 і вище або iPhone c операційною системою iOS 10.0 і вище.

Умови оформлення кредиту

Кредитний продукт монобанк істотно відрізняється від програм інших компаній. Перший віртуальний банк України використовує інноваційні IT-рішення, надає оперативну підтримку клієнтам, працює строго в дистанційному режимі. Надання кредиту готівкою здійснюється у вигляді відновлювальної кредитної лінії з пільговим періодом, яка стає доступною після активації кредитної картки. Щоб оформити кредит, необхідно:

 1. Зайти на офіційний сайт Monobank і відправити свій номер телефону.
 2. Отримати SMS з посиланням для скачування мобільного додатка через App Store або Google Play.
 3. Зробити якісні фото паспорта та коду ІПН.
 4. Вибрати безкоштовну доставку карти з грошима кур’єром банку або самостійно забрати пластик в найближчій точці видачі.

Подавати заявки через інтернет на отримання картки можуть громадяни України віком від 18 років. У претендента повинен бути смартфон, оскільки всі операції здійснюються онлайн. Потрібно офіційне або неофіційне працевлаштування, довідку про доходи надавати необов’язково.

Важливо! Тільки після активації кредитки банк приймає рішення щодо розміру кредитного ліміту. Не виключено, що власникові не схвалять ніяку суму.

Після вивчення інформації банк встановлює остаточний розмір кредитного ліміту індивідуально для кожного клієнта і залишає за собою право зменшувати або збільшувати суму кредитних коштів. Подавати заявку на перегляд кредитного ліміту можна 1 раз в 30 днів.

Важливо! Щоб збільшити шанси на схвалення, потрібно підвищити свій кредитний рейтинг або надати додаткові документи – закордонний паспорт, ПТС на автомобіль, паперу на володіння нерухомим майном, декларацію ФОП, довідку з місця роботи.

Порівняння умов з іншими банками

Оцінити вигідність пропозиції Монобанк можна шляхом порівняння кредитної картки з аналогічними продуктами інших компаній. При виборі найбільш відповідного варіанту потрібно орієнтуватися на власні переваги, оскільки для одних позичальників більш важлива сума ліміту, для інших – ставка, для третіх – термін безвідсоткового користування грошима.

Найпривабливіший займ на карту пропонує Монобанк відразу за кількома параметрами. Клієнтам вигідно оформляти кредит, оскільки передбачений тривалий грейс, як в Альфа-Банку і А-Банку. Максимальний ліміт в два рази нижче, ніж в цих компаніях, але більше, ніж готовий запропонувати ПриватБанк. Кредит на картку від Monobank безумовно виграє за розміром процентної ставки і щомісячної комісії, збору за зняття готівки та віковим обмеженням для шукачів.

На замітку! Оригінали документів надаються при отриманні кредитної картки у співробітників банківської установи. Необхідно підписати договір, в якому будуть надруковані мініатюри фотографій паспорта, коду і описані умови кредитування. Залишається сфотографувати карту через мобільний додаток і встановити для неї ПІН-код.

Відгуки про кредит від Монобанк

На тематичних ресурсах і форумах в інтернеті розміщено чимало коментарів від власників кредитки Монобанк. Здебільшого, відгуки позитивні. Клієнти відзначають адекватну ставку, можливість швидко отримати карту з кур’єром, цікаві кешбек-пропозиції.

Негативні думки стосуються переважно встановленого кредитного ліміту. Більшість користувачів вважають, що при видачі карти на ній буде доступна сума в 100000 гривень, але дуже часто банк схвалює ліміт не більше ніж на 10000-25000 грн. Хоча такий стартовий кредит допомагає багатьом позичальникам вирішити свої фінансові проблеми.

Переваги отримання кредиту в монобанк

Головний плюс співпраці з монобанк – дистанційна взаємодія клієнта і кредитора. Щоб отримати позику до зарплати у вигляді кредитної картки, не потрібно нікуди йти – достатньо подати заявку через інтернет і вибрати безкоштовну доставку «пластика» кур’єром. Перед класичними банківськими установами і МФО переваги монобанк очевидні:

 • найнижчий відсоток за користування позиковими засобами;
 • нарахування відсотків на позитивний залишок;
 • відсутня комісія при оплаті комунальних послуг та проведенні переказів;
 • зручно користуватися функціоналом мобільного додатка;
 • можна взяти кредит без довідки про доходи при будь-якій формі працевлаштування;
 • банк моментально розглядає заявки претендентів;
 • передбачено безліч варіантів погашення заборгованості;
 • по карті діє високий ліміт і тривалий грейс;
 • всі власники кредиток отримують кешбек до 20%.

Мобільний банк країни став переможцем премії FinAwards 2019, що говорить про гарну репутацію компанії, високій якості обслуговування, вигідних кредитних пропозиціях і довірі клієнтів.

Залишити відповідь