Кредит онлайн без фото

Практично кожна людина може розповісти історію з життя, як одного разу він виявився без копійки в кишені. Ситуації бувають різні – непередбачені витрати, різке зниження або втрата доходів і коштів. Однак сьогодні вихід із ситуації є. Коли не хочеться звертатися за допомогою до знайомих або банк відмовляє в оформленні кредиту, а простягнути до зарплати треба, відмінним рішенням стає співпраця з мікрофінансовими організаціями. Тим більше, що невеликі позики легко оформити онлайн не виходячи з дому або не відриваючись від телефону.

Як отримати кредит в МФО онлайн?

Кредитування в традиційному розумінні – це коли клієнт приходить в фінансову організацію і, після схвалення, отримує гроші готівкою або на банківську карту. Однак взяти в борг відразу на рахунок можна і онлайн. Тобто без відвідування офісу МФО.

Для отримання позики через інтернет необхідно заповнити заявку на сайті мікрофінансової компанії і прийняти умови договору. Більшість фінансових організацій співпрацюють з банками, тому переклад пройде без проблем. Правда, в такого роду оформленні позики, суми, як правило, видаються невеликі, а ставка може виявитися трохи вище класичного способу отримання грошей в кредит.

Відмінною особливістю отримання мікропозик через інтернет – відсутність необхідності надавати поруку або залишати щось в заставу. Така система значно спрощує процес. Звичайно, деякі організації все-таки можуть зажадати копії документів і видадуть гроші через деякий час після їх перевірки.

Отримуючи мікрокредит онлайн слід пам’ятати, що позикодавець запропонує клієнтові невеликі суми, і такий варіант навряд чи підійде для вирішення великих проблем.

Чи потрібна фотографія паспорта та інших документів для отримання позики через інтернет?

Отримати позику в мікрофінансової організації досить просто. У більшість компаній можна звернутися навіть без фото паспорта одержувача кредиту. Досить того, що людина залишає серію і номер документа в анкеті, а також телефон, який йому належить. Після звірки отриманих даних МФО переведе гроші на зазначену позичальником банківську карту або електронний гаманець. І це далеко не все полегшені можливості в отриманні невеликого позики.

Чи можна отримати позику в МФО взагалі без фотографій і дзвінків?

Сучасні фінансові компанії максимально спростили і полегшили отримання позики. Більшість людей не хочуть спілкуватися навіть з менеджером МФО, не те щоб йти кудись в офіс. Тому багато мікрофінансові компанії максимально знизили живе спілкування і обійтися можна зовсім без дзвінків. Простий і інтуїтивно зрозумілою заявки на сайті буває цілком достатньо для швидкого отримання грошей у борг. Після її відправки з клієнтом навіть ніхто не буде зв’язуватися по телефону і вимагати фотографії, а всі дані і відповіді прийдуть в СМС або листі на електронну пошту.

Які МФО дають позику без відмови і цілодобово?

Термінова необхідність в грошах може застати в будь-який момент. Тому більшість МФО йдуть назустріч і готові розглянути заявку хоч пізно вночі і особливо не вдаватися в деталі кредитної історії. Тому в 90% випадків клієнт отримує схвалення заявки на отримання позики.

Так чинять усі великі гравці мікрофінансового ринку. Працювати з клієнтами 24/7 готові такі МФО:

 • MoneyVeo;
 • O credit;
 • Verocash;
 • Швидко Гроші;
 • Groshivsim;
 • та ін.

Переваги отримання кредиту на карту онлайн

Головний плюс отримання позики відразу на банківську карту – швидкість. Отримати гроші на свій рахунок можна стоячи в черзі в магазині. Поки підійде черга клієнта на касі, у нього вже буде можливість розплатитися за покупки.

Отримання грошей відразу на карту дозволяє відмовитися від поїздки в офіс за готівкою і заощадити кілька годин, так як не треба буде шукати офіс, їхати в нього, а потім ще чекати черги до менеджера. При цьому підійде абсолютно будь-яка карта:

 • кредитна;
 • дебетова;
 • пенсійна;
 • зарплатна;
 • ощадна.

І головне, не потрібно буде робити фото з паспортом в руках. Існує тільки два недоліки. Карта повинна належати до однієї з двох платіжних систем – Visa або MasterCard. Крім того, на ній повинен бути позитивний баланс, хоча б 10 рублів, які спишуть і повернуть назад для перевірки. В якому банку карта відкрита значення не має.

І ще одним, часто визначальним, перевагою отримання грошей на карту є цілодобова можливість оформлення без перевірки фінансової історії і відриву від справ.

Як отримати кредит без поручителів?

Можливість отримання позики без поручителів є. Але для цього необхідно надати детальну інформацію про себе. В першу чергу про свої доходи. Як правило, у кредитів без поручителів, оскільки вони спочатку будуть нецільовими, процентна ставка трохи вище звичайної, так як для фінансової організації підвищується ризик неповернення коштів. Плюс оформлення такого кредиту в тому, що він виходить швидко і вимагає від клієнта тільки паспорт.

Кращі пропозиції онлайн мікрокредитів без фото

Між мікрофінансовими компаніями йде постійна боротьба за клієнта, так як конкуренція на цьому ринку досить висока. Тому знайти вигідні пропозиції можна не тільки у дрібних компаній, але і у справжніх мастодонтів. Багато для новачків пропонують позики навіть під 0 відсотків, що часто стає вкрай своєчасним варіантом.

Найбільш зручне обслуговування та вигідні рішення пропонують наступні компанії:

 • Topcredit;
 • Швидко Гроші;
 • КФ;
 • MoneyVeo;
 • Groshivsim.

Це лише кілька компаній України, готових співпрацювати на вигідних умовах. Однак їх набагато більше. Тому перед отриманням кредиту в МФО не зайвим буде ознайомитися з різними пропозиціями та зробити для себе найбільш підходящий вибір.

Залишити відповідь